Srpen 2013

Bříško-září

31. srpna 2013 v 21:33 | Alice Mayer |  My photos
Tak,
holky taky je fotka na září bříška. Je focená asi 19:50 dnes :)Září

31. srpna 2013 v 8:58 | Alice Mayer |  Alice Mayer
Tak slečny a máme tu září :/Hnus, škola.. :///Svaté prázdniny :)) Mě čeká třeťák :// A mám hrozný holky ve třídě.. Jsou děsný..

ÚKOLY NA ZÁŘÍ

1. zhubnout 3 kg!
2. začít se dobře učit a mít dobré známky !
3. začít chodit do fitka, budu mít měsíční pernamentku :)
4. co nejvíce cvičit
5. co nejméně jíst !!
6. udělat autoškolu !
7. začít znovu 30ti denní výzvu !!
8. začít různé diety :)))
Holky od září nebo možná od října začnu různé diety. Zkusím na každých 7 až 14 dní nějakou novou :) Jsem zvědavá :))

30.srpna

30. srpna 2013 v 17:56 | Alice Mayer |  Deníček
30.srpna
Pátek

Děvčátka, dnes je poslední prázdninový pátek a v pondělí už do školy :/ Vůbec se tam netěším :/ Ani jsem přes prázdniny nějak nezhubla :// Jako jsem naštvaná .. Jak už víte moc s lidma ve třídě nevycházím. Mám tam jednu kamarádka a pak se bavím asi tak s dalšíma 5 lidma z 29. ://
Jinak včera byl na návštěvě opět kurčan :D a opět jsme se pěkně pomilovali a opět jsem slyšela krásné lichotky :) Pozvala jsem ho na večeři :)) Uvařila jsem mu jedno jídlo z mých receptů, co mám na blogu :) Kuřecí maso s ovocem ( kuřecí maso v sójové omáčce a ananas a s jasmínovou rýži :) ) Prý mu to chutnalo :))


Váha : 52,2 kg

Snídaně :
3dcl horké vody
káva s mlékem
kuličky s mlékem
3dcl čisté vody

Oběd :
3dcl vody
kuskus s meruňkou
káva s mlékemVečeře :
3dcl vody
Jasmínová rýže s kuřecím masem a ananasem
Pohyb:
domácí úklid
chůze minimálně 2-3 hodiny
Pití :
+0,5l vody

Zhubněte s chilli papričkami

30. srpna 2013 v 11:17

Zhubněte s chilli papričkami


Teď by měli číst hlavně ti z vás, kteří máte rádi pálivé koření. A pokud jste se rozhodli shodit pár kilo, čtěte rozhodně do konce. Oblíbeným pálivým koření dochutíte jídlo, které chcete. Navíc můžete parádně shodit. Nová americká studie totiž prokázala, že pravidelná konzumace chilli papriček potlačuje chuť k dalšímu jídlu.


Takže pokud máte problém ovládat svoje chuťové buňky, rozhodně nevěste hlavu. Chilli papričky by vás z toho měly vysekat. A v čem celá záhada spočívá? Chilli papričky obsahují látku, které se říká kapsaicin. To je právě to ono, z čeho nám pak hoří celá pusa. Je nutné ale upozornit, že ne každá chilli paprička kapsaicin obsahuje. Respektive obsahuje, ale ne všechny ho mají v takovém množství, aby výrazně zasáhl do vašeho hubnoucího procesu. Výzkum amerických vědců ukázal, že kapsaicin v chilli papričkách může snižovat hlad a naopak zvyšovat výdej energie. Při pojídání papriček ze zvyšuje teplota těla a to právě přispívá k většímu spalování kalorií. Nemyslete si ale, že teď si nakoupíte pytel chilli papriček a nebudete pojídat nic jiného. Takhle to nefunguje. Tělo si na to nesmí zvyknout. Větší efekt budou mít chilli papričky u těch osob, které normálně toto nekonzumují. Pokud si tělo zvykne na ostrý nádech jídel, účinek bude minimální. Prakticky nakonec může zmizet úplně.
Dnes už existují dokonce tablety, které obsahují onen kapsaicin. Podle vědců jsou ale mnohem účinnější přímo sušené chilli papričky. Navíc, budete lépe trávit a váš metabolismus se výrazně zlepší.
Chilli papričky ale mají mnohem víc pozitiv. Jejich konzumace je totiž prospěšná nejen z dietních důvodů. Považuje se také za velmi dobré přírodní afrodisiakum. Afrodisiakum prokrví celé tělo a to včetně pohlavních orgánů.
Všeobecně můžeme říct, že papričky jsou velmi zdravé. Obsahují kromě kapsaicinu například vitamíny C a B. Papričky můžeme brát taky jako "nakopávač". Mají totiž povzbuzující účinky. Jsou vhodné v období, kdy jste nemocní. Doporučují se při nachlazení nebo pokud trpíte na revma. Vyzkoušet by to klidně mohli i ti z vás, kteří máte slabý krevní oběh. Podporují také vylučování trávících šťáv.Přejdeme teď taky trochu do kosmetické sféry. Existují i různé masti s obsahem čili. Používají se při artróze.
Chilli papričky jsou zkrátka zdravé. Pokud neholdujete ostrým jídlům, nemusíte to s množstvím zrovna přehánět. Zkuste si dochutit jídlo jen trochu. Popřípadě, pokud se chystáte tomuto podlehnout, jsou tu ještě tablety. V každém případě nemusíte nutně zahájit dietu s chilli papričkami. Stačí to vyzkoušet. Buď vám to sedne anebo budete hledat jinou dietu, která bude konkrétně vám vyhovovat.


Tak co slečny jdete do toho? :D:D

29.srpna

29. srpna 2013 v 12:00 | Alice Mayer |  Deníček
29.srpna
Čtvrtek
Ahojte berušky moje :) ,
psala jsem sem, že mám přítele, ale také jsem zapoměla napsat, že jsem se sním před pár dny rozešla skrz naše hádky a prostě měli jsem fakt delší dobu krizi a on do toho má stresy ze školy bude dělat opravné zkoušky a poslední dva týdny se to s ním nedalo. A teď k věci ( tohle asi na ANA blog nepatří, ale tohle je můj deníček a já se tady ráda svěřuji protože nikdo známej zatím neví, že tento blog je můj :) ) Včera jsem se vyspala s jednim kurčanem ( Sýrie), je o 7 let starší, než já. Musím vám slečny říct, že jsem ho nejdříve poznala asi v květnu a teď jsem si s ním psala a choval se ke mě mile a je to porstě něco jiného, než Čech. Včera jsem ho pozvala na kafé a také jsem udělala vlašské ořechy s medem. Přijel asi ve 23:00 a odjel ve 2:00. Holky byla ta vášnivá noc a milovali jsme se asi 1,5hod. Jednou mi povídal, že se mu líbí hubené holky a já měla strach, jak si vysleču tričko, jestli se nelekne. Holky, podržte se ! První slova byly " moje pravé jméno, máš krásné prsa" a když jsem si lehla na postel řekl mi " Moje pravé jméno, máš nádhernou postavu, jsi hubená a máš krásné nohy a tvůj zadek, to je něco krásného". Potom mi řekl, že semnou to bylo nejlepší :D Holky, nakonec mi ještě zalichotil o mé postavě! Byla jsem šťastná, že mi to někdo řekl :)
S láskou Vaše Alic ♥

Váha : 52,3 kg ( v pyžamu :D a zimními ponožky )

Snídaně : ( 9:30)
cornflaky s mlékem :)
3dcl horké vody
200ml jasmínového čaje
káva s mlékem

Oběd : (11:40)
3dcl vody
kuskus s meruňkovým džemem :)

Večeře :
0,5l vody
pár listů ledového salátu


Pohyb : úklid doma
chůze po městě ( minimálně 2-3hodiny )
Pití : po zbytek dne čistá voda
jeden zelený čaj

TOP RADY,BEUTY

28. srpna 2013 v 23:09 | Alice Mayer |  Alice Mayer


Moje princezny,
teď trošku odskočíme od ANA a postavy a zaměříme se i na zbytek těla. Když už budeme hubené, tak musíme být i krásné Usmívající se Chceme být přece dokonalé Usmívající se

5 potravin pro zářivé vlasy

Je to jednoduché. Cokoli do svého těla vložíte, se projeví i navenek. Využijte tento princip ve svůj prospěch. Jaké potraviny byste měli zařadit do pravidelného stravování, aby se od vašich vlasů odrážely záblesky fotoaparátů, ale i sluneční paprsky?
1. Losos
Je bohatý na protein a vitamin D, což jsou látky, které podporují růst vlasů. Ale nezanedbatelná je i funkce omega-3 mastné kyseliny. Zdravé tuky tělo zpracuje, a díky nim jsou mimo jiné vlasy i pokožka hydratovanější a lesklejší.

2. Vlašské ořechy
Jsou jediné z velké rodiny ořechů, které mají tak vysoký obsah omega-3 mastných kyselin. Také jsou plné vitaminu E, jenž chrání vlasy před poškozením sluncem, a biotinu, díky kterému předejdete nadbytečnému vypadávání vlasů. Vlašské ořechy také obsahují měď, jež pramenům dodá bohatou barvu s přirozenými odlesky.
3. Vejce
Skvělý zdroj proteinu, který pomáhá v rychlejším dorůstání přirozeně vypadlých vlasů. Také jsou bohatá na železo, jež je základním prvkem pro zdravý růst a pomáhá v okysličování. Pokud vaše tělo trpí nedostatkem železa, projeví se to právě i nadměrným vypadáváním vlasů.

4. Špenát
Obsahuje železo, karoten, vitamin C a kyselinu listovou - všechny tyto zázračné prvky jsou důležité pro lesklé prameny. Nedostatek vitaminu C navíc přispívá k lámání vlasů.
5. Řecký jogurt
Je bohatý na proteiny a kyselinu pantothenovou (vitamin B5), kterou často najdete i ve vlasových produktech. Ta se stará o to, aby kořínky, ze kterých vlas vyrůstá, zůstaly zdravé, a díky tomu byly v dokonalé kondici i vlasy.
Péče o pleť


Holky, moc důležité je, aby jste se večer odličovaly!!

Pryč s akné !

Určitě každého z nás trápí ošklivé akné. Ale jak se ho zbavit?

Normálně. Domácí léčba. Jak na to?

1.

Med a skořice
Do misky si dej 3 polévkové lžíce medu a 3 kávové lžičky mleté skořice. Umíchej z toho takovou pastu a každý večer si tím natři jednotlivé pupínky, nech si to přes noc a ráno si to smyj.

2.

Citronová šťáva
Do skleničky, nebo hrnku vymačkej půl citronu. Pak si to nanes na akné a nech působit tak dlouho, dokud to nepřestane pálit. Pokud tě to bude pálit moc, můžeš si tam přidat trošičku vody.

3.

Kopřivový čaj
Uvař si kopřivový čaj a nech si ho vychladit. Každý večer si s ním tamponkem umyj obličej a uvidíš výsledek.
POZOR: nesladit!!!

A co je nejhorší na akné ???

Mléko , čokoláda , ostrá jídla , kyselá jídla

Někomu škodí i cigarety a alkohol:)))

Holky :) já si kupuji masky na obličej v H&MMake-Up na letní čas.


Dermacol Make-Up Cover

Já tento make-up používám po celý rok, protože super zakryje ošklivé akné i ostatní nechtěné pupínky.
Je cenově dostupný. Na léto je skvělý , protože je voděodolný.


Zinek

Pořiďte si tento zázračný prostředek, který vám pomůže pokožku ochránit před nadměrným červenáním, tvorbou zánětů a flíčků. Můžete ho buď konzumovat v tabletách, nebo zařadit do jídelníčku ořechy, listovou zeleninu, slunečnicová či dýňová semínka, houby nebo droždí.

Ryby…
… jsou pro pleť přímo dokonalé. Omega-3 mastné kyseliny obsažené v jejich mase působí blahodárně. Pokud chcete jíst ryby plné antioxidantů, soustřeďte se na lososa, sardinky a makrely. Dávejte pozor na tuňáka

Malé triky, jak výrazně zlepšit pleť

Za spoustu věcí si můžeš ty sama a ani si to neuvědomuješ:)


Horká voda

Při sprchování a mytí obličeje pozor na teplotu vody. Příliš horká pleť vysušuje, velmi studená může za rudé fleky a rozpraskané žilky. Používej vlažnou vodu a po koupeli či sprše pleť hydratuj krémem.

Drhnutí tváře

Obličej nedrhni ručníkem, osuš ho jemným poklepáním jemným froté ručníkem. Jemné zacházení dopřej pleti i při čištění tampónkem, nanášení krému a make-upu.

Agresivní kosmetika

Alkohol v čistících přípravcích, silná parfemace krému, agresivní a alergenní přírodní složky biokosmetiky. To vše zanechá na tvé pokožce stopy. Pokud reaguješ přehnaně, používej šetrnou kosmetiku pro citlivou pleť.

Neodličování

Jdeš večer spát s nánosem make-upu? Nemůžeš se divit, že tvá pleť není krásná a zdravá. Očista pleti by měla být každodenním rituálem ráno i večer.

Staré a špinavé

Pravidelně dopřej očistu líčícím pomocníkům - štětec na pudr či houbička na make-up mohou být zdrojem bakterií. Pozor také na prošlé přípravky, ty patří do koše.

Sahání na obličej

Ruce máš plné bakterií, při kontaktu s tváří je přenášíš i na ni. Zkus se tohoto zlozvyku zbavit. Řešením je i praktický účes, ve kterém ti vlasy nepadají do obličeje. Zkus i voňavé gely na ruce - přiblížíš ruku, ucítíš vůni, zpozorníš a tváře se nedotkneš.

Nadměrné slunění

V létě pozor na sluníčko. Kašleš na opalovací krém? Pořiď si alespoň pleťový krém s vyšším faktorem. Není tak mastný ale ochání tě.

Mobil

Display a klávesnice jsou plné bakterií i špíny (z kabelky, z toho, jak ti mobil spadl na zem apod.). Chce to pravidelnou očistu.


Jak na krásné ruce a nehty?

Ruce prozradí náš věk, takže jim věnujte náležitou péči! Pro jemné ruce si pořiďte dětský olejíček a jednou týdně si připravte speciální lázeň. Ponořte ruce do teplé vody s olivovým olejem. Touto jednoduchou lázní předejdete tvorbě záděrek a třepení nehtů.


Nehty potírejte čerstvě rozkrojenou cibulí, která je krásně zpevní.

Nezapomeňte ani na pravidelný peeling. Jednoduše vezměte kostku cukrua již zmíněný dětský olejíček, nebo sezamový, či olivový olej a peelingujte, dokud se kostka nerozpustí.


28.srpna

28. srpna 2013 v 21:07 | Alice Mayer |  Deníček
28.srpna
Středa

Tak kočičky,
z práce jsem šla dokonce pěšky, protože se mi nechtělo čekat 35minut na autobus :D Přišla jsem unavená, jak koťátko do prázdného domu :) Zapla nachvíli notas mrkla na fb, na blog, šla se umýt a vyčistit zuby a pustila si na chvíli zoufalené manželky a se svým pejskem jsem si lehla do postele a usla. Dnes už mám nové štěnátko :)
Jinak se chystám uklidit celý dům :D úplně kompletně. Snad to stíhnu dnes a zítra. Bude to i s vyčistěným kobercem :D Přece budu doma sama 8 dní, tak ať to mám pěkný doma :))
Držím vám palečky kočičky moje !!! A strašně moc děkuji za vaší podporu :) Každý komentář mi udělá radost :)
S láskou Vaše Alic ♥

Snídaně :
3DCL horké vody
3dcl čisté vody
káva s mlékem ( 34,18 kcal)
přesnídavka- broskvev ( cca 160 kcal)
Oběd :
3dcl vody
kuskus s meruňkami a meruňkovým dzemem :)
Večeře :
0,5l vody
Pár listů ledového salátu a 2 cherry rajčata a jednu zelenou papriku.


Pohyb :
od 18:20-20:00 chůze po měste
domácí úklid (2hod)
27.srpna

27. srpna 2013 v 9:34 | Alice Mayer |  Deníček
27.sprna


Úterý

Hurááá!! Tak rodiče mi konečně odjeli na letiště :) A mě dnes čeká brigáda v hotelu od 11:00 -22:00 ://

Snídaně : 3dcl horké vody
200ml zeleného čaje
3dcl vody
(8:00)

Oběd : Kuskus s meruňkami a meruňkovým džemem :)
Káva s mlékem
( 10:20)

Večeře : Jelikož budu na hotelu, tak asi nic :)

Pohyb : Cůze v práci

Pití : Už potom jenom čistá voda


26.8

26. srpna 2013 v 16:56 | Alice Mayer |  Deníček
26. sprna
Pondělí
Slečny,
dnes nebudu psát jídelníček, protože se opět stydím, ale jedno vám musím říct, od zítra naši jedou na dovolenou a já si budu moct vařit a jíst podle sebe :) Takže je to super :) Od zítra teda začínám :)

Z dneška mám pár fotekKuskus s meruňkami a domácím merňkovým džemem.

Pohyb : Od 13:30-15:30 chůze
Domácí posilování
Domácí úklid
Pití : Kávy s mlékem, čistá voda a 200ml zeleného čaje

Mrkvová dieta

26. srpna 2013 v 16:10 | Alice Mayer |  Recepty

Tak holky, na září se chystám na mrkvovou dietu :) Máte s ní nějaké zkušenosti?


Mrkvová dieta
Podle názvu je vám určitě jasné o co půjde. Pokud patříte mezi milovníky zeleniny, a hlavně mrkve, tak směle do toho. Mrkev totiž bude tou hlavní surovinou, která by vám měla pomoct, shodit pár přebytečných kilogramů. Tak jako každá dieta, ale i tato má svoje výhody a nevýhody. Pojďme si tedy říct, co od mrkvové diety čekat.


Kdybychom se měli krmit mrkví ve stejné formě denně, tak bychom z toho asi nebyli úplně nadšení. Proto se nabízí možnosti. Mrkev si můžete nachystat ve formě syrové, vařené, dušené, pečené, mixované, strouhané, tekuté nebo koktejlové. Mrkev je tedy hlavní zeleninou, kterou můžete sem tam doplnit jinými druhy zeleniny a ovoce ( jablka ).

Mrkvovou dietu není vhodné držet dlouhodobě, právě naopak. Slouží ke shazování pár kil navíc, takže se doporučuje držet tuto dietu jen krátce. To znamená 7 až 10 dní maximálně. Za tuto dobu lze shodit cca 2 až 6 kilo.
Samozřejmě to je individuální. Mrkvová dieta je vhodná pro ty, kteří jsou schopni dodržet pravidla jednotvárné diety. Pokud tedy nemáte úplně pevnou vůli, těžko říct, jestli docílíte požadovaného efektu. Celý proces je založen na tom, že je radikálně snížen příjem kalorií.
A jaké potraviny jsou v tomto případě ty nejvhodnější? Tak samozřejmě je to mrkev (v jakémkoli stavu). Při mírné formě jsou možné ústupky ve formě celozrnného pečiva, nízkotučných mléčných výrobků a libového masa, případně ovoce v malém množství. Pokud jste ale schopni vydržet u mrkve a jiné zeleniny, tím lépe. K takovému pečivu přistupte opravdu až ve chvíli, kdy se to nebude dát vydržet. I tady je potřeba upozornit na to, že uzeniny, alkohol a sladkosti jsou výslovně zakázány.
Díky této dietě dosáhnete rychlý úbytek váhy. Kila půjdou dolů už po několika dnech. Máte dostatek vitaminů a vlákniny a to je právě potřebné k tomu, abyste odbourali přebytečný tuk. Nebudete mít ani pocit hladu a kdyby náhodou přece jen přišel, zasyťte se čím jiným, než znovu mrkví.
Na druhou stranu, mezi negativa bychom mohli zařadit jednotvárnou chuť jídla. Vaše chuťové buňky zrovna uspokojeny nebudou. Konzumovat celý týden mrkev, to by asi nebavilo úplně každého. A navíc tady hrozí, že vaše buňky budou tak "mimo", že budou záměrně chtít něco jiného a tady vzniká riziko, že si vezmete k jídlu úplně něco jiného, než máte. Druhým rizikem je nedostatek živin. Strava je zcela nevyvážená, chybí ji mnoho důležitých látek. Připravte se taky na to, že můžete ztratit svalovinu. Při nedostatku bílkovin a sacharidů svaly chudnou a zatěžují se tak vnitřní orgány. Počítejte i s menší únavou. Problémy můžou nastat i s trávením. Při takovéto jednotvárné dietě hrozí zácpy nebo průjmy, případně žaludeční obtíže. , zatěžují se vnitřní orgány (např. ledviny) a vznikají častější pocity únavy.