Březen 2014

My life

24. března 2014 v 17:18 | Alic
Hi my Ana friends,
How are you guys? :)
Moje fotky za únor a některé už za březen

Děkuji, s láskou Alic :*

I já mám právo na lásku..

17. března 2014 v 20:00 | Alic

Být zamilována a být milována.

Chci toho moc? Chci pouze lásku, která mi dá sílu prožít krásné okamžiky. Láska je krásný pocit. Člověk ztratí hlavu, ale usmívá se, i když neví proč.
Na lásku může být jeden, ale na vztah už musí být dva. A ejhle, to je asi ten problém. Zamilovala jsem se vícekrát, ale milovala jsem jenom asi jednou. Byl to kluk, se kterým jsme se nenudila a dělala jsem s ním věci, které jsem s nikým jiným nedělala. Byl to krásný vztah, kdyby mi nezlomil srdce, tím že mě podváděl a lhal mi.
Teď to zní hloupě, ale chci to zažít, ještě jednou. Láska je jako droga. Stýská se mi potom, kdy nejste sami, ale jste dva. Ten, kdo Vás políbí, jenom proto, že existuje. Ale přijde mi to těžší, než hledat jehlu v kupě sena.

Dokonalý muž neexistuje!

Dokonalý muž neexistuje do té doby, než se nezamiluje a než si nevytvoříte pana Dokonalého. Přestanete vidět chyby a oslepnete.

Mám právo na lásku! Hledá se pan " dokonalý "! Značka spěchá..

Každý má právo na lásku. Prosím Boha, aby mi odpustil moje dosavadní hříchy. Už dost velký čas jsem nešťastná a hlavně smutná…. Nevím, když pro mě skončí tato noční můra. Ach jo…

AKUTNÍ!

14. března 2014 v 19:45 | Alic |  Alice Mayer
Jak nejrychleji zhubnout?
Ahoj holky,
Prosím Vás o rady ANA, jak nejrychleji zhubnout. Jde o to, že je březen a já v červnu odlétám na 7 dní do Řecka na svatbu, protože bude červen určitě bude teplo a já budu muset do plavek. Holky, mám 60kg!!! Jak zhubnu 10kilo za 3. měsíce?
Prosím o radu!!! Dejte mi vaše triky.
P.S Akutní!!!!
Děkuji s láskou Alic Mayerová

Jak rychle se dokážete zamilovat?

10. března 2014 v 19:28 | Alic |  Alice Mayer
Jak rychle se dokážete zamilovat?
Každý to má jinak, ale rozhodně si myslím, že lehčí je varianta zamilovat se. Odmilovat se je mnohem horší.
Holky, asi před týdnem jsem se potkala po dlouhé době (cca 3letech) s jedním kamarádem z bývalé školy. Jakmile jsem ho zahlédla, řekla jsem si, že ho musím získat. Opravdu vyspěl a zkrásněl, oněměla jsem. Při mém štěstí za mnou přišel sám a pozval mne na panáka. Díky Bohu. Na mne zbývalo sbalit ho! No děvčata zapůsobila jsem a zanedlouho jsem se líbali. Na druhý den jsme si propsali mnoho řádku a tak se to opakovalo od pátku do čtvrtka. Já jsem se opravdu ztratila hlavu a přestala myslet. Holky, ten pocit, že čekáte, kdy napíše a prostě, když si píšete, máte motýle v břiše. Ano, přesně tento pocit se mi dostal. A náhodně jsme se potkali v sobotu na plese. Opět jsme skončili v sobě. Myslím, že jsem udělala obrovskou chybu, když jsem měla nápad ho vzít k sobě, zrovna když moje rodiče byli v Anglii. Zkrátka a dobře. Pomilovali jsme se. Jenže to by nebyla, tak velká hrůza. Řekl mi, že se do mě zamiloval a já jemu. Chovali jsme se k sobě, jako by jsme k sobě patřili a byli spolu. Zažila jsem krásné chvíle a čekala jsem, kdy přijde věta: " Chceš semnou být?" Bohužel, nic takové nepřišlo. Jakmile jsme se vrátila za holkama, tak mi řekly, že se to třeba, ještě stane, jen to chce čas. No, já nevím. Dnes je pondělí a 19:26 a on mi od včera nenapsal. Cítím se provinile. Docela lituji, že jsme mu obětovala sex. Možná víc, že jsme se snížila mu říct pravdu, co k němu cítím. Vůbec nevím, co mám dělat. Chce se mi brečet, hlavně se mi svírá žaludek.
Mám toho opravdu dost! Ne jenom, že jsem tlustá bečka sádla, co váží 60kg!!! Ještě semnou každý chlap bude zametat?
Asi na dobro skončím s muži!!!!!!!
A co vy? Máte podobný zkušenosti a jak to nakonec dopadlo?
P.S Nesmějte se mým starostem, ale já patřím do skupiny naivních holek L
S láskou Vaše Alic